BRAMY GARAŻOWEBrama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL, której jesteśmy oficjalnym dealerem. Nasza oferta obejmuje bramy segmentowe, rolowane, a także boczne drzwi wejściowe.

Bramy najnowszej generacji zapewniającą najlepsze parametry użytkowe tj. najwyższy poziom szczelności i najlepsze możliwe parametry oporu cieplnego połączone z wygodą użytkowania gdyż płaszcz otwartej bramy znajduje się pod sufitem i nie zabiera cennego miejsca na ścianach bocznych garażu umożliwiając ich zagospodarowanie. Występują w wersji rezydencjalnej jak i w dużych rozmiarach przemysłowych.

Firma Krispol od ponad 20 lat produkuje takie bramy a ich doświadczenie i współtworzenie rynku tego typu produktów w naszym kraju pozwala na elastyczne dopasowanie swojej oferty do zmiennych trendów na nim panujących. Firma posiada w swojej ofercie bogatą paletę wzorów paneli oraz jedną z najbogatszych palet dostępnych oklein oraz pełny zakres kolorów RAL .
Jako jedyny dostawca bram, firma Krispol oferuje klientom możliwość wyboru koloru płaszcza bramy od wewnątrz. Bramy wykonane są z odpornych na korozję blach stalowych, cynkowanych ogniowo i malowanych w technologii proszkowej lub oklejanych najwyższej jakości okleinami. System połączeń paneli uniemożliwia zgniecenie palców oraz system uszczelek zapewniający duży poziom szczelności. Panele o grubości 40 lub 60 mm, wypełnione niepalną pianką poliueratową zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną. Otwieranie bram ręcznie wspomagane jest sprężynami wyważającymi, które pozwalają otworzyć dużą bramę nawet osobom słabszym fizycznie lub komfortowo za pomocą sterowania ruchem bramy przez napęd elektryczny.

Bramy segmentowe

Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.  

VENTE K2 RFS 60

BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL – stworzona z myślą o rosnącej energooszczędności naszych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o grubości zwiększonej do 60 mm na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

VENTE K2 RC

TŁOCZENIE WĄSKIE

Tłoczenie wąskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

VENTE K2 RS

TŁOCZENIE SZEROKIE

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

VENTE K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

VENTE K2 RM

V-PROFILOWANIE

V-profilowanie to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.

 

VENTE K2 RA

KASETONY

Wzór w kasetony polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

Bramy rolowane

Bramy rolowane to rozwiązanie konstrukcyjne pozwalające na montaż bramy w garażach, w których uzyskać chcemy maksymalną wolną przestrzeń bezpośrednio pod sufitem, w przypadku nietypowych garaży i pomieszczeń gospodarczych.

Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz (RGZ) lub wewnątrz (RGW) garażu nad otworem wjazdowym.

VENTE RGZ

VENTE RGW

Drzwi garażowe

Boczne drzwi garażowe, dopasowane do bramy kolorem i rodzajem przetłoczeń, umożliwiają dostęp do garażu bez konieczności otwierania bramy.

Możliwość okleinowania niemal wszystkich fragmentów drzwi i zastosowanie elementów dekoracyjnych dopasowanych do bramy, zapewnia spójne wykończenie elewacji garażu. Dostępne w wersji jedno lub dwuskrzydłowej.

Drzwi Jednoskrzydłowe

Drzwi Dwuskrzydłowe