safeHOME dom chroniony kompleksowo

 

Solidna taktyka na bezpieczny dom
Skorzystaj z oferty i zaoszczędź 1000 zł!

Bezpieczny dom już na etapie budowy? Teraz to możliwe. Firma KRISPOL i Solid Security stworzyły unikatową ofertę pozwalającą zadbać kompleksowo o ochronę domu. Wystarczą tylko dwa kroki, aby stworzyć bezpieczny dom dla Ciebie i Twojej rodziny.
 

Obecnie nowoczesny dom to nie otoczona murem twierdza z kratami w oknach, ale dyskretne i nowoczesne rozwiązania podnoszące poczucie bezpieczeństwa domowników. Dlatego ważne jest, aby przemyśleć je już na etapie planowania inwestycji.

 

KROK 1: ZAKUP KOMPLETU STOLARKI KRISPOL Z PAKIETEM safeHOME

Zamów stolarkę dla domu z pakietem safeHOME obejmującym certyfikowane czujniki przeznaczone do montażu w stolarce KRISPOL. 
Przy zakupie produktów KRISPOL otrzymujesz rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOME.

KROK 2: WYBÓR SYSTEMU ALARMOWEGO

Produkty KRISPOL wyposażone w pakiet safeHOME są gotowe do działania tuż po montażu i podpięciu systemu alarmowego. Dzięki dobrze przygotowanej stolarce, montaż systemu alarmowego Solid Security będzie przebiegał szybko i sprawnie. Inwestycja będzie zabezpieczona już na etapie budowy – stanu surowego zamkniętego. Przy zakupie safeHOME, otrzymasz voucher 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security. Wystarczy, że wybierzesz pakiet Solid Security, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. 

ZALETY SYSTEMU safeHOME

To pakiet certyfikowanych czujników przeznaczonych do montażu w stolarce KRISPOL, instalowanych na życzenie klienta już na etapie produkcji w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Dzięki temu są całkowicie niewidoczne w oknach, roletach i drzwiach, w bramie są dyskretnie widoczne jedynie od wnętrza garażu. To rozwiązanie duże bardziej estetyczne, niż instalowanie czujek na zamontowanym produkcie.

Pakiet safeHome jest uniwersalny – czujniki można podpiąć pod dowolny system alarmowy.

Możesz wybrać pakiet safeHome już w salonie, podczas składania zamówienia na stolarkę.

Produkty KRISPOL wyposażone w pakiet safeHOME są gotowe do działania tuż po montażu i podpięciu systemu alarmowego. Montaż stolarki i systemu alarmowego może odbyć się tego samego dnia. Dzięki temu już podczas budowy domu otrzymujesz pełną ochronę.

Dzięki czujnikom instalowanym na etapie produkcji unikasz ingerencji w produkty, a tym samym nie stracisz gwarancji.