Dachy szklane

DACHY SZKLANE


Szklany dach został stworzony z myślą o wszystkich tych, który lubią przebywać na świeżym powietrzu i podziwiać przyrodę z własnego tarasu. Z jego pomocą bez wzlędu na porę roku, niezależnie od pogody, można poczuć się jak pod gołym niebem a dzięki ochronie przeciwsłonecznej mieć kontrolę nad gorącym latem.


MURANO PURO / VETRO

Dach szklany zapewniający ochronę średniej wielkości tarasu (model PURO – max. głębokość 350 cm), oraz dużych powierzchni (model VETRO – max. głębokość 500 cm).

Wykonany z bezpiecznego szkła warstwowego (VSG, przeźroczyste) o grubości 8 mm.

Odprowadzenie wody opadowej słupami podporowymi lub rzygaczami. W zależności od upodobań i warunków budowlanych belka przednia i słupy podporowe licowane z krawędzią dachu lub cofnięte.

Duża ilość kolorów standardowych konstrukcji (23 kolory – w tym 6 lakierów strukturalnych), opcjonalnie malowanie na dowolny kolor z palety RAL.

W systemie VETRO możliwość łączenia modułów.

MURANO INTEGRALE

Dach szklany ze zintegrowaną markizą dachową – całoroczną ochroną tarasu przed deszczem, śniegiem i zbyt dużym nasłonecznieniem. Dzięki markizie zintegrowanej z profilem ściennym Murano
integrale łączy zalety przeszklonego zadaszenia z pergolami przeciwsłonecznymi.

Dzięki max. szerokości 700 cm i max. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów nawet na każdym tarasie.

Dostępna jako typ w jednej linii – ze słupami odprowadzającymi wodę lub wysunięty – z cofniętymi słupami oraz przeszkleniem wysuniętym poza powierzchnię tarasu (woda odprowadzana jest przez łańcuch rynnowy lub rynnę zewnętrzną)

Opcjonalnie instnieje możliwość wykonania oświetlenia LED w krokwiach dachowych.