PROMOCJA bez VAT

Superciepłe okna FEN92 bez VAT

Okna FEN 92 to wysokiej jakości profile PVC o głębokości zabudowy 92 mm z 6-komorową budową gwarantujące wysoką i skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilność konstrukcji. Ciepła 5-komorowa listwa podparapetowa jest dodatkowym uszczelnieniem okna, izoluje miejsce między parapetem zewnętrznym i wewnętrznym, ułatwia również ich prawidłowy montaż.

Okna FEN 92, to ciepło w doskonałej formie i solidna inwestycja w przyszłość domu o minimalnym zapotrzebowaniu na energię. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikalności cieplnej (Uw=0,76 W/(m2K)) okna idealnie wpisują się w potrzeby budownictwa energooszczędnego.

Profil zapewnia imponujący współczynnik przenikalności cieplnej, a jego forma kryje w sobie najnowocześniejsze rozwiązania techniki okiennej. Estetyka okien współgra z aktualnymi trendami i idealnie komponuje się z bryłą budynku i pozostałymi elementami stolarki. Dzięki bogatej palecie oklein, wygląd okien można dobrać do kolorystyki domu. Kolekcja dekorów obejmuje m.in. modne antracyty, klasyczne dekory drewnopodobne i nowoczesne szarości.

Tylko w salonie MR Complex z Rzeszowa do 15 października 2018 roku, okna FEN92 marki KRISPOL są tańsze o wartość podatku VAT.