O nas

O NAS


Krótko o firmie MR COMPLEX

Kim jesteśmy?

MR COMPLEX to firma stworzona z myślą o Klientach szukających nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań do swojego domu i mieszkania. Nasze produkty to połączenie elegancji i niezawodnej trwałości. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu stają się wyróżnikiem każdego domu lub firmy.

MR COMPLEX to zespół doświadczonych specjalistów, którzy w każdej sytuacji znajdą skuteczne rozwiązania. Nowoczesny sposób podejścia do obsługi klienta, to cecha jaka wyróżnia nasze działania na lokalnym rynku.

Co robimy?

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w wyborze produktów, profesjonalny pomiar i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie, pozwala nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem jakie stawiacie Państwo przed nami. Nie boimy się stosowania nowoczesnych rozwiązań, realizujemy śmiałe projekty naszych klientów. Pomagamy przebrnąć przez trudny proces budowy wymarzonego domu, oferując doradztwo na każdym etapie, zarówno w siedzibie naszej firmy jak również na miejscu inwestycji.

Z kim współpracujemy?

Dbając o wysoką jakość obsługi, oferujemy produkty tylko od sprawdzonych producentów. Wśród naszych dostawców znajdują się czołowi polscy producenci tj.:

firma KRISPOL – producent kompleksowych rozwiązań do domu, posiadający w swojej ofercie okna PVC, bramy garażowe, rolety zewnętrzne i drzwi aluminiowe;

firma ANWIS – największy w kraju producent systemów osłonowych, wśród których znajdują się m.in. żaluzje fasadowe, rolety screen, rolety materiałowe, żaluzje drewniane i aluminiowe, żaluzje plisowane, żaluzje rzymskie, moskitiery;

firma SUNŻAL – oferująca bogatą ofertę markiz (markizy balkonowe, markizy tarasowe, markizy kasetowe, markizy ogrodowe, markizy dachowe, markizy fasadowe), pergol (pergole tarasowe, pergole rzymskie, pergole ogrodowe, pergole lamelowe), żagli przeciwsłonecznych, dachów szklanych.

Co gwarantujemy?

Nasza ekspozycja podzielona jest na kilka sekcji tematycznych. Wśród nich znajdziecie Państwo stolarkę budowlaną z oknami PVC, roletami zewnętrznymi i bramą garażową, rzeczywistych rozmiarów taras z desek kompozytowych wraz z pergolą, bogaty wybór osłon wewnętrznych, jak również systemy osłonowe stosowane na zewnątrz tj. markizy, rolety screen czy żaluzje fasadowe. Dla poprawienia komfortu obsługi, w większości produktów zastosowaliśmy sterowania elektryczne, dzięki którym można na żywo sprawdzić jak będą działały poszczególne produkty zamontowane już u nas w domu.

oklein na oknach, roletach i bramach w standardzie

typów osłon przeciwsłonecznych

wzorów tkanin do wyboru

lat doświadczenia