OKNAOkna są jednym z najważniejszych elementów budynku. Podczas zakupu należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jakość ich wykonania, wyposażenie oraz kolorystykę. Wszystkie te warianty gwarantują okna firmy KRISPOL, której jesteśmy autoryzowanym dealerem.

Przy wyborze okien oferujemy swobodę wyboru koloru wszystkich elementów. Stolarkę okienną można idealnie dopasować do rolet zewnętrznych, bramy garażowej i drzwi wejściowych. Bogata kolorystyka zapewni, iż wszystkie elementy będą idealnie dopasowane do potrzeb i charakteru budynku.

Eleganckie i trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem, o bardzo korzystnych dla okien tej klasy współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej.

Dzięki funkcjonalnym dodatkom bez trudu dopasujesz okna i drzwi tarasowe do twoich wymagań.

Pamiętaj o możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce lub okleinowania tylko od strony zewnętrznej.


FEN92

OKNA KLASY PREMIUM

Okna spełniające idealnie wymagania budownictwa energooszczędnego (Uw=0,76 W/(m2K)).*
Mimo że dostosowane są do szklenia o grubości nawet 48 mm, udało się nam nadać im elegancki wygląd. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.
Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania w opcji Bikolor gwarantuje dopasowanie do wystroju wnętrza i do elewacji.

Termoizolacyjność od Uw=0,76 [W/m2K]*

*Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm

FEN85 PLUS

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ NA PLUS

Okna FEN 85 PLUS zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych wyposażonych w ciepłą ramkę. Dzięki innowacyjnej technologii Powerdur Inside, w której stalowe wzmocnienia ramy zastąpiono termoplastycznymi wkładkami, wzmocnionymi włóknem szklanym Ultradur® High Speed, możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszego współczynnika przenikania ciepła (0,75 W/m²K). System okienny w spełnia rygorystyczne wymagania budownictwa energooszczędnego.

Szeroka gama dodatków oraz bogata paleta kolorystyczna pozwalają dopasować okno do potrzeb i oczekiwań każdego inwestora.

Termoizolacyjność od Uw=0,75 [W/m2K]*

*Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm


FEN85

NOWOCZESNY SYSTEM OKIEN ENERGOOSZCZĘDNYCH

Okna FEN 85 zbudowane są z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych wyposażonych w ciepłą ramkę. Profile zbudowane z sześciu komór o odpowiedniej szerokości pozwalają uzyskać optymalną izolację cieplną. To sprawia, że okna FEN 85 doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach.

Szeroka gama dodatków oraz bogata paleta kolorystyczna pozwalają dopasować okno do potrzeb i oczekiwań każdego inwestora.

System okienny FEN 85 to stabilna konstrukcja o doskonałym współczynniku przenikalności cieplnej Uw= 0,79 W/m2 K*, który odpowiada wymaganiom stawianym przez budownictwo energooszczędne.

Termoizolacyjność od Uw=0,79 [W/m2K]*

*Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm


FEN76

NAJCIEPLEJSZE OKNA W SWOJEJ KLASIE

Okna FEN 76 5S o klasycznej, prostej formie, dostępne także w wersji FEN 76 5R – ze skrzydłem o zaokrąglonym profilu.

Szeroki 5 komorowy profil pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnika przenikania ciepła i znajdują zastosowanie w domach energooszczędnych.

Pamiętaj o możliwości wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania ich w opcji Bikolor.

Termoizolacyjność od Uw=0,83 [W/m2K]*

*Dotyczy okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm